MM Tekrardan Açılım Hadisesi Haftasonu

18 Mart 2011 Cuma
Dj Fuchs Efendi ve Analog Astral Bülent Bey

19 Mart 2011 Cumartesi
Mr. Pink ve Mr. Fattish

Müzikhol’de yaşanan üzücü olayın ardından operasyona son verişimiz üzerinden bir ay geçti. Doksanların ortalarından itibaren bir çok hatırlanası mekan yaratmayı başarabilmiş bir ekip olarak bilmenizi isteriz ki, geçen süre içinde operasyondaki noksanlıklarımız üzerine fazlaca düşünüp, gelecek projeler için dersler çıkardık. Bütün bunlar bir yana, alternatif kültür ve müziğin yaşatılması hayaliyle başlattığımız ve bugüne kadar birçok güzel anıya mesken olan MiniMüzikhol’ümüzü, elimizde olmadan gelişen ve ne yazık ki önleyemediğimiz bir olay sebebiyle kaybetmiş olmanın üzüntüsü ile boğuştuk.

Sonuçta bizim için olduğu kadar takipçileri için de bir anlam ifade eden Müzikhol’ü sonlandırmaya gönlümüz el vermedi. Bu süreçte aldığımız teşvik edici tepkilerin de etkisiyle mekanı tamamen devralma ve elbette ilk iş olarak gerekli düzenlemeleri gerçekleştirerek bu olayda adları geçen kişiler ve güvenlik elemanları ile ilişkimizi kesme kararı aldık.

Sıkıntılı zamanların üstesinden dans ederek de gelinebileceğinden ümitli 11 kişilik ekibimizin uğraşları sonucu bugün Mini Müzikhol’ü bütün haklarıyla devralmış olduğumuzun ve 18 Mart Cuma gecesinden itibaren açık olacağımızın haberini sevinerek paylaşmak istiyoruz.

Bize bu süreçte destek vererek yanımızda duran herkese teşekkür ederiz, hem Müzikhol’ü hem de sizleri çok özledik.